Доставка бруківки

Доставка тротуарної плиткиУ нашої компанії є непорушне правило: доставка тротуарної плитки по Львову та інших містах повинна здійснюватися строго в обумовлені з покупцем терміни. Пунктуальність, акуратність і індивідуальний підхід до кожного клієнта - ось наші головні принципи в питаннях доставки.

Наші менеджери узгодять її терміни і розрахують для вас точну вартість в залежності від пункту призначення і обсягу вашого замовлення. У нашому розпорядженні автомобілі місткістю 13 і 22 тонн, при розвантаженні ми використовуємо кран-маніпулятор.

Також покупець зобов'язаний забезпечити наявність під'їзду до місця розвантаження (тверде покриття, ширина дороги не менше 3 м, радіус розвороту не менше 15 м) з відсутністю за маршрутом під'їзду до місця розвантаження дорожніх знаків, що забороняють рух даного виду транспорту. В іншому випадку оплатити всі додаткові витрати, що виникли через невиконання даних умов за максимальними розцінками Постачальника.

Приймання замовлення за кількістю та якістю проводиться при підписанні сторонами накладної до початку вивантаження замовлення

У разі ненадання довіреностей від організації на уповноважену особу вивантаження товару не проводиться

Покупець зобов'язаний забезпечити розвантаження транспортного засобу вантажопідйомністю 1,5 - 5 тонн протягом 1 години, понад 5 тонн - протягом 2 годин.

У разі доставки замовлення більшою або меншою кількістю автомашин перерахунок замовлення не проводиться.

У разі відмови Покупцем від замовлення після його оплати покупець відшкодовує постачальнику витрати, понесені у зв'язку з вчиненням дій щодо виконання Договору.

TOP